a group of coins sitting on top of a table

Citi Handlowy – pożyczki online – opinie

W Polsce oferta kredytów gotówkowych i pożyczek gotówkowych jest bardzo szeroka. Niemal każdy bank, który obsługuje klientów indywidualnych, proponuje takie produkty. Coraz częściej taką pożyczkę można zaciągnąć bez wychodzenia z domu. W tej recenzji analizujemy ofertę pożyczki gotówkowej online, którą proponuje bank Citi Handlowy.

Łatwo się pogubić w gąszczu takich ofert jak kredyty gotówkowe, ponieważ na rynku można znaleźć mnóstwo propozycji tego rodzaju. Chociaż w Polsce najpopularniejszy jest kredyt hipoteczny i coraz więcej osób decyduje się na kartę kredytową, to jednak dużą część rynku kredytowego stanowią bankowe pożyczki gotówkowe. W tym artykule zajmiemy się właśnie jednym z takich produktów. Pożyczka gotówkowa online banku Citi Handlowy to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybko gotówki, a nie mają czasu na odwiedzanie placówki bankowej.

Citi Handlowy — kilka słów o banku

Na początek warto przybliżyć pożyczkodawcę i wyjaśnić, z jaką instytucją mamy do czynienia. Kredyt gotówkowy proponowany jest przez bank Citi Handlowy w Warszawie SA, który jest własnością Citigroup. To jedna z największych na świecie firm finansowych, która jest obecna w ponad 100 krajach i obsługuje 200 mln klientów. Mamy więc do czynienia z godnym zaufania, stabilnym bankiem, gdzie można otworzyć bezpiecznie konto bankowe lub zaciągnąć kredyt. Warto podkreślić, że Citi Handlowy to także nowoczesny bank, korzystający z innowacyjnych technologii. Przykładem tego jest właśnie pożyczka online dla nowych klientów proponowana przez tę instytucję.

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku

Pożyczka gotówkowa to dobre rozwiązanie, gdy trzeba sfinansować niespodziewany wydatek lub chcemy zrealizować swoje marzenia. Coraz częściej zaciągnięcie kredytu gotówkowego nie wymaga nawet wychodzenia z domu. To wygodne i komfortowe. Bank Citi Handlowy w Warszawie przygotował dla nowych klientów ciekawą ofertę. Oczywiście ta pożyczka w Citi Handlowym nie jest jedyna, która bazuje na kontakcie online, ale trzeba jednocześnie podkreślić, że tych kredytów w pełni przez internet ciągle nie ma zbyt wiele w ofercie banków (nierzadko trzeba część formalności załatwić jednak w placówce stacjonarnej). Tym bardziej warto docenić krok banku Citi Handlowego.

Jaka kwota pożyczki gotówkowej?

Jaka jest kwota kredytu, który tutaj recenzujemy? Można pożyczyć od 1 000 do 150 000 zł i to na dowolny cel. Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy dla nowych klientów to naprawdę duże możliwości. Tak wysoka kwota kredytu pozwala sfinansować nawet bardzo duże wydatki, oczywiście przy odpowiedniej zdolności kredytowej. To wszystko przy minimum formalności. Mogą z tej pożyczki gotówkowej skorzystać klienci indywidualni.

Okres kredytowania

Zaciągając pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym, można zyskać duże środki. Należy jednak pamiętać, że tak pozyskany kapitał trzeba oddać wraz z odsetkami. Istotna jest zatem kwestia okresu kredytowania. Im wyższą kwotę pożyczki bierzemy, tym wyższych można spodziewać się rat. Oczywiście przy dużej zdolności kredytowej nie jest to problemem, ale już przy mniejszych zarobkach wysoka rata staje się dużym obciążeniem domowego budżetu. W przypadku pożyczki gotówkowej dla nowych klientów w banku Citi Handlowy to nie problem. Maksymalna kwota kredytu jest wysoka, ale pieniądze można oddawać nawet przez 8 lat. Dzięki temu nawet duża pożyczka nie jest już problemem.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Pożyczając pieniądze, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na koszty. Najwięcej powie nam o tym Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). Całkowity koszt pożyczki gotówkowej w Citi Handlowym to 9,63% kwoty kredytu w skali roku.

W reprezentatywnym przykładzie możemy zobaczyć, że pożyczając 27 000 zł, całkowita kwota pożyczki do oddania to 32 392,60 zł. Omawiana tu pożyczka gotówkowa ma oprocentowanie zmienne w wysokości 6,99% (oprocentowanie zmiennie może jednak wzrosnąć przy wzroście stóp procentowych, ale i spadnie przy ich obniżce). Całkowity koszt pożyczki wyniesie w naszym reprezentatywnym przykładzie 5 392,60 zł.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Kredyt gotówkowy przez internet to wysoki komfort pożyczania pieniędzy przy wykorzystaniu nowych technologii. Banki coraz częściej udostępniają takie oferty, konkurując z firmami pożyczkowymi, które od dawna pożyczają pieniądze online. Citi Handlowy poszedł właśnie w tym kierunku. Dzięki tej decyzji została udostępniona konsumentom pożyczka gotówkowa online.

Pożyczka online dla nowych klientów

Kredyt gotówkowy online dla nowych klientów nieprzypadkowo jest skierowany do tej grupy konsumentów. Bank Citi Handlowy chce w ten sposób zachęcić osoby, które jeszcze nie korzystają z jego produktów, do poznania oferty i do wybrania różnych bankowych rozwiązań. Przykładem jest konto bankowe. Aby skorzystać z pożyczki gotówkowej online, trzeba otworzyć rachunek osobisty w City Handlowym.

Dokumenty do pożyczki gotówkowej online

Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów to wygoda i możliwość szybkiego pożyczenia pieniędzy. Chociaż najczęściej banki kojarzą się z zawiłymi procedurami i koniecznością przygotowania bardzo wielu dokumentów, w przypadku kredytu zaciąganego przez internet jest inaczej. Do złożenia wniosku potrzebny jest przede wszystkim dowód osobisty. To podstawa. Seria dowodu osobistego i jego numer musi zostać wpisany we wniosku. Niezbędne dokumenty to także wyciągi z konta osobistego z trzech ostatnich miesięcy.

Wypełnienie wniosku kredytowego

Gdy niezbędne dokumenty są już pod ręką, można przejść do wypełnienia wniosku kredytowego. W formularzu wpisujemy dane osobowe, dane kontaktowe, dane o zatrudnieniu oraz kilka dodatkowych informacji. Potem konieczne jest potwierdzenie tożsamości za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego. Wniosek zatwierdza się kodem SMS. Potem wystarczy czekać na kontakt z banku.

Pożyczka Citi Handlowy — podsumowanie

Jeśli chcielibyśmy podsumować jednym słowem pożyczkę gotówkową banku Citi Handlowy, można by o niej napisać po prostu „nowoczesna”. Bank umożliwia pożyczenie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy online. Do tego wniosek można złożyć wtedy, gdy mamy na to czas, nie musimy się dostosowywać do godzin pracy pożyczkodawcy.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy najczęściej zadawane pytania na temat pożyczki gotówkowej banku Citi Handlowy. Nasi eksperci udzielili na nie odpowiedzi.

Czy do zaciągnięcia kredytu gotówkowego w Citi Handlowym konieczny jest telefon komórkowy?

Jeśli to pieniądze pożyczane przez internet, wtedy konieczne jest podanie we wniosku online numeru telefonu komórkowego. Na ten numer zostanie przesłany kod potrzebny do zatwierdzenia wniosku. Trzeba również potwierdzić tożsamość za pomocą selfie. Jeśli zaciągamy kredyt w placówce stacjonarnej, telefon komórkowy nie jest wymagany.

Czy pracując „na czarno”, mogę pożyczyć pieniądze w Citi Handlowym?

Ubiegając się o pożyczkę gotówkową w banku, trzeba wykazać stały dochód, a to może być trudne w przypadku pracy „na czarno”. Często potrzebny jest wyciąg z konta osobistego, na które wpływa wynagrodzenie.

Ile czasu trzeba czekać na rozpatrzenie wniosku?

Przedstawiciele Citi Handlowy w Warszawie SA deklarują, że od momentu przesłania wniosku do jego rozpatrzenia i podjęcia decyzji o przyznaniu pożyczki mija maksymalnie 60 minut.

Czy można poznać wysokość raty przed wysłaniem wniosku o pożyczkę?

Do tego służy kalkulator udostępniony na stronie internetowej banku. Wystarczy wybrać kwotę, jaką chcemy pożyczyć, a potem okres spłaty. W dolnej części kalkulatora wyświetli się wysokość raty.

Czy biorąc pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym, wszystkie formalności załatwimy online?

Tak, nie trzeba wychodzić z domu, żeby pożyczyć pieniądze, korzystając z tej oferty. Zarówno wypełnienie wniosku, jak i jego podpisanie odbywa się w formie elektronicznej. Pieniądze są potem przelewane na konto pożyczkobiorcy.

One thought on “Citi Handlowy – pożyczki online – opinie

  1. Nie miałam wcześniej kontaktu z Citi Handlowym, ale założyłam konto, by móc skorzystać z pożyczki u nich. I to był strzał w 10. Zarówno sama pożyczka, jak i generalnie współpraca z bankiem. Szybko i bez problemu. Nowocześnie – w kilka minut przez internet. Na rozpatrzenie wniosku teoretycznie mieli godzinę, ale już po 30 minutach dostałam informację zwrotną. Na stronie bardzo fajny kalkulator, który pomaga się zorientować jaka będzie realna wysokość raty. Szybki przelew na konto. Z pewnością skorzystam jeszcze raz.

Comments are closed.