person in orange long sleeve shirt writing on white paper

Eos – windykacja

Firma EOS zajmuje się windykacją wierzytelności. Działa na skalę międzynarodową. Jej główna siedziba znajduje się w Polsce. EOS prowadzi nie tylko windykację wierzytelności, ale również prowadzi zakup wierzytelności oraz outsoursing procesów biznesowych. EOS przy wykonywaniu wszelkich działań stawia na zadowolenie obu stron, to znaczy wierzyciela i dłużnika.

Jakie usługi oferuje EOS?

To, co jest priorytetem dla tej firmy, to łączenie ze sobą tradycyjnych metod odzyskiwania należności z najnowocześniejszymi obecnie dostępnymi na rynku. Dlatego zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty inteligentnych usług finansowych.

Co wchodzi w zakres inteligentnych usług finansowych?

Jest to przede wszystkim zarządzanie należnościami. EOS pomoże Ci odzyskać Twoje pieniądze od dłużnika. Samodzielne próby nakłonienia dłużnika do zwrócenia należnych Ci funduszy może być bardzo trudne i pracochłonne. W dodatku z pewnością będzie Cię to kosztowało mnóstwo nerwów. Dlatego o wiele bezpieczniejszym i skuteczniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług przedsiębiorstwa windykacyjnego. Może uda mu się uzgodnić z dłużnikiem rozłożenie wierzytelności na raty, co dla Ciebie również będzie korzystnym rozwiązaniem.

Ich system odzyskiwania wierzytelności jest bardzo sprawny. Zależy im na tym, aby w jak największym stopniu pomóc wszystkim klientom. Niezależnie od tego, jaka suma będzie podlegała windykacji. Zgłaszając się do EOS unikniesz problemów z dłużnikami. EOS odzyskuje pieniądze zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń.

To przedsiębiorstwo oferuje skuteczny sposób zarządzania przeterminowanymi płatnościami. Zajmuje się wysyłaniem wezwań do zapłaty i monitorowaniem płatności. Dzięki temu każda windykacja przebiega naprawdę sprawnie. W dodatku firma EOS prowadzi windykację wielotorowo. To oznacza, że wysyła wezwania do zapłaty zarówno drogą pocztową, przez pocztę elektroniczną oraz kontaktuje się z dłużnikami telefonicznie. Dzięki temu szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy znacznie się zwiększają. Pomożemy Ci lepiej zarządzać Twoimi wierzytelnościami i zaoszczędzić sobie nerwów.

Jak wygląda zakup wierzytelności?

Windykacja to czasami również konieczność zakupu wierzytelności. Jest to praktykowane w momencie, gdy sam nie radzisz sobie z odzyskaniem Twoim pieniędzy. Zakup wierzytelności jest bardzo specyficznym rodzajem windykacji. Polega on na tym, że EOS kupuje wierzytelności niezabezpieczone lub zabezpieczone majątkiem ruchomym. Ewentualnie nieruchomościami. Kolejnym krokiem podejmowanym przez tę firmę windykacyjną jest oszacowanie wartości portfela długów. Zakup zaległej wierzytelności to duże odciążenie dla Ciebie. Ty odzyskujesz swojej pieniądze, a firma zajmuje się dalszą windykacją już na własną rękę.

Na czym polega windykacja w firmie EOS?

Windykacja jest zazwyczaj długim i trudnym procesem. W szczególności, gdy sam próbujesz odzyskać własne pieniądze. Natomiast, gdy windykacją zajmie się profesjonalna firma, to wtedy możesz liczyć na szybkie rozwiązanie sprawy. Chodzi przede wszystkim o to, że EOS wysyła do dłużników wiadomości różnymi kanałami komunikacji, co pozwala zwiększyć skuteczność windykacji. Dodatkowym plusem tej firmy jest to, że prowadzi ona również windykację terenową. Osoby, które mają długi w wielu miejscach, już bardzo dobrze wiedzą, jak unikać firm windykacyjnych. EOS dobrze radzi sobie z takimi dłużnikami.

Pamiętaj, że to nie Ty jesteś dłużnikiem i że prawo jest po Twojej stronie. Dlatego zachęcamy Cię do wysłania wiadomości do EOS. Dowiedz się, jak może ona pomóc Twojej firmie. EOS jest znany na rynku już od bardzo wielu lat. Pomóc odzyskać pieniądze już wielu osobom. Mamy nadzieję, że Tobie również.