man holding banknote

Hapi pożyczki online – opinie

Hapi pożyczki to firma działająca na polskim rynku od 2014 roku. Należy do koncernu IPF. Do tej samej sieci jest zaliczana również bardzo znana firma pożyczkowa o nazwie Provident. Hapi pożyczki jest jedną z firm pożyczkowych specjalizujących się w szybkich pożyczkach ratalnych. Czym wyróżnia się firma Hapi pożyczki? Czy warto wziąć w niej kredyt konsumencki, czy lepiej poszukać innego pożyczkodawcy?

Hapi pożyczki – szybka recenzja

Ta firma udzielająca pożyczek tak samo, jak wiele innych ma swojej wady i zalety. Na pewno ten pożyczkodawca jest wiarygodnym podmiotem oferującym pożyczki na raty.

Jeżeli chodzi o zalety tej firmy, możemy zaliczyć do nich między innymi: możliwość wzięcia pożyczki całkowicie zdalnie, wakacje od spłaty (konieczność spłaty pierwszej raty dopiero po dwóch miesiącach od wzięcia pożyczki), pieniądze na koncie nawet w ciągu 15 minut.

Minusem jest brak rzeczywistych całkowitych kosztów na stronie głównej. Niestety często tak to już jest z firmami pożyczkowymi, że całkowity koszt kredytu jest ukryty. Wtedy taka oferta jest bardziej atrakcyjna. Jednak nie jest to w początku wobec potencjalnych klientów.

Hapi pożyczki – najważniejsze informacje

Jak możesz uzyskać pożyczkę? Konieczne jest spełnienie podstawowych wymagań pożyczkodawcy. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz ukończenie 18 roku życia. Równie ważne jest to, żeby posiadać obywatelstwo polskie.

Niezbędne jest też konto w banku i stałe źródło dochodu. Czas wypłaty pożyczki to około 15 minut. Aby otrzymać pożyczkę, musisz mieć założone konto klienta w serwisie. To powinno wystarczyć do uzyskania pożyczki.

Kontakt z Hapi pożyczki

Dane kontaktowe znajdziesz na stronie pożyczkodawcy. Są to przede wszystkim: telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Aby znaleźć te wszystkie informacje, tu musisz po prostu wejść w zakładkę Obsługa Klienta.

Infolinia Hapi pożyczki jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8: 00 do 18:00. Natomiast w soboty kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach od 9:00 do 17:00.

Jaka jest rzeczywista stopa oprocentowania w Hapi pożyczki?

Pokażemy Ci to na reprezentatywnym przykładzie pożyczki długoterminowej. Wyobraź sobie, że chcesz wziąć 15 000 złotych na 36 miesięcy. Wtedy na spłatę zobowiązania masz 3 lata, a RRSO jest niższe niż w przypadku pożyczek ratalnych. Przy wymienionej tutaj kwocie rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie wynosiła 9,80%.

W ofercie Hapi pożyczki znajdziesz również pożyczki ratalne. Tutaj o wiele bardziej musisz przestrzegać wyznaczonego terminu spłaty niż przy standardowym kredycie konsumenckim. Załóżmy, że musisz pożyczyć 3000 złotych na 18 miesięcy. Wtedy roczna stopa oprocentowania RRSO będzie wynosiła 114,00%. Jak widzisz, różnica w całkowitej kwocie kredytu do spłaty jest ogromna. Ostateczne warunki oferty pożyczki poznasz dopiero po wypełnieniu Twoich danych osobowych w formularzu.

Jaka jest całkowita kwota kredytu?

Wysokość całkowitych kosztów pożyczki uzależniona jest od tego, jaką kwotę pożyczasz. Przykładowo, jeżeli pragniesz wziąć chwilówkę w wysokości 800 złotych na 6 miesięcy, to wtedy RRSO będzie wynosiło 219,36%. Oznacza to w praktyce, że czeka Cię miesięczna rata w wysokości 184,77 zł. Niestety pożyczkodawca nie podaje na stronie, jaki jest całkowity koszt pożyczki. To duży błąd, ponieważ klient nie wie, czy spłata pożyczki ratalnej, będzie w jego możliwościach.

Co do samego terminu spłaty pożyczki, to jest on na tyle długi, że każdy klient powinien udźwignąć to finansowe obciążenie. Pamiętaj również, że kwota pożyczki, jaką możesz wziąć w Hapi pożyczki jest zależna od stopnia wiarygodności kredytowej konsumenta. Firma pożyczkowa weryfikuje swoich klientów, sprawdza dane klienta w bazach dłużników i sprawdza BIK. Wszystko po to, aby udzielać pożyczek wiarygodnym osobom.

Jaka jest minimalna kwota pożyczki?

Musisz pamiętać o tym, że całkowita kwota kredytu i termin spłaty zobowiązania, jest zależny od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. W przypadku pożyczki ratalnej minimalna kwota pożyczki online to 800 złotych. Natomiast okres spłaty pożyczki to 18 miesięcy. Natomiast najwyższa możliwa kwota w przypadku pożyczki ratalnej to aż 15 tysięcy, a maksymalny okres spłaty to 36 miesięcy. T

o naprawdę długi okres spłaty. W przypadku pożyczki długoterminowej na stronie Hapi pożyczki pożyczka długoterminowa może mieć minimalną wysokość 2000 złotych. Maksymalna kwota pożyczki to zawsze 15 000 złotych. To klient decyduje o tym, na jaki okres kredytowania jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Ostateczna oferta pożyczki jest wysyłana do klienta dopiero po jego weryfikacji przez firmę pożyczkową.

Jak wygląda pożyczanie pieniędzy w Hapi pożyczki krok po kroku?

Jak zaciągnąć pożyczkę? Od czego zacząć? Najpierw musisz odwiedzić stronę Hapi pożyczki. Kolejnym niezbędnym krokiem jest określenie, jaka wysokość zobowiązania Cię interesuje. Gdy już wiesz, że na przykład pragniesz wziąć pożyczkę w wysokości 3000 złotych na 12 miesięcy, to teraz musisz kliknąć w przycisk Biorę Pożyczkę. Kolejnym bardzo ważnym etapem jest wypełnienie formularza online. Musisz w nim podać oczywiście dane kontaktowe i dane osobowe. Jeżeli utworzysz już konto klienta w serwisie Hapi pożyczki, to teraz musisz uzupełnić informacje dotyczące Twoich dochodów i miejsca zatrudnienia. Nie są to szybkie pożyczki, które możesz wziąć wyłącznie na ważny dowód osobisty. Są to pożyczki z długim okresem spłaty.

Nie wszystkie firmy pożyczkowe oferują tak dogodne warunki pożyczek na raty dla swoich klientów. Wracając do samego wzięcia pożyczki, to teraz musisz już tylko zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody i wysłać bezpośrednio do Hapi pożyczki wniosek. Na podany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS-a z informacją o tym, że Twój wniosek dotarł do pożyczkodawcy. Aby potwierdzić Twoje dane osobowe, niezbędny jest przelew weryfikacyjny.

Wysokość przelewu weryfikacyjnego to tylko jeden grosz. Wniosek zostanie rozpatrzony w krótkim czasie, a pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy niedługo po pozytywnej decyzji kredytowej. Więcej informacji na temat oferty Hapi pożyczki znajdziesz na ich stronie internetowej.

Jakie są warunki dla nowych klientów i przy braniu kolejnej pożyczki?

Nowi klienci i stali klienci mają takie same możliwości wzięcia kredytu konsumenckiego w Hapi pożyczki. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami potrzebne Ci się pieniądze na większe wydatki. W przypadku tej firmy minimalna kwota pożyczki zaczyna się od 800 złotych. Natomiast najwyższa suma, jaką możesz pożyczyć to 15 000 złotych. Długie terminy spłaty i możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, sprawiają, że warto zainteresować się ofertą Hapi pożyczki. Nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Wystarczy ważny dowód osobisty i posiadanie polskiego obywatelstwa. Równie istotny jest też wiek. Musisz być osobą pełnoletnią.

Jakie są najczęstsze opinie o Hapi pożyczki? Jakie zalety pożyczki wymieniają klienci?

Opinie trochę się rozdzielają w zależności od tego, czy są to pożyczki ratalne, czy pożyczki długoterminowe. Przy pożyczkach ratalnych klienci bardzo chwalą możliwość otrzymania pieniędzy praktycznie od ręki. Gdy masz wysoką zdolność kredytową, to możesz liczyć na to, że pieniądze trafią na Twoje konto bankowe nawet w ciągu 15 minut od momentu złożenia wniosku kredytowego. Nie bez znaczenia jest również fakt, że to klienci decydują o terminie spłaty. Natomiast jeżeli chodzi o pożyczki długoterminowe, to ich największym atutem bez wątpienia jest to, że masz nawet trzy lata na spłacenie zobowiązania.

W dodatku możesz je zawiesić nawet na dwa miesiące. To rozwiązanie to właśnie te wspomniane już przez nas wcześniej wakacje kredytowe. Klienci są zadowoleni również z tego, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania zmienia się w zależności od tego, jaką kwotę kredytu wziąłeś. Pożyczka długoterminowa to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które czekają większe wydatki, a obecnie nie mają środków na jednorazową spłatę zadłużenia.

Nie pomyl nazwy firmy

Ta firma to Hapi pożyczki, a nie:

-Hapipożyczki;

-Hepi-pożczki;

-Happy Pożyczki;

-Hepi Kredyty;

-Hapi Kredyty.

Pytania i odpowiedzi

  • Czy można starać się o pożyczkę, gdy ma się niespłacone zobowiązania w innej instytucji finansowej?

Tutaj odpowiedź zależy od osiąganego przez Ciebie dochodu. Jeżeli jest on odpowiednio wysoki, to nie będziesz miał żadnego problemu z otrzymaniem kredytu w Hapi pożyczki. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy możesz liczyć na pozytywną decyzję kredytową, to koniecznie wypełnij wniosek znajdujący się na stronie internetowej.

  • Czy osoby bezrobotne mogą się starać o otrzymanie pożyczki?

Niestety nie ma takiej możliwości. Hapi pożyczki udziela kredytów tylko osobom, które posiadają regularne źródło dochodu. Tylko stałe zatrudnienie jest gwarancją, że taki klient będzie spłacał raty w terminie.

W dodatku warto wspomnieć jeszcze o tym, że dochód musi być udokumentowany. Akceptowane są tylko te dochody, które pochodzą bezpośrednio z Polski. W praktyce oznacza to, że możesz mieć umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, własną działalność gospodarczą, kontrakt, emeryturę lub rentę na stałe.

  • Kiedy otrzymasz szczegółową ofertę pożyczki?

Natychmiast, gdy tylko Twój wniosek zostanie przetworzony, to otrzymasz informację o decyzji kredytowej. Zostanie ona przesłana na Twój adres e-mail podany we wniosku.

  • Czy konieczne jest posiadanie nieruchomości do wzięcia kredytu?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Nie musisz podawać tej informacji w żadnym miejscu na stronie internetowej Hapi pożyczki. Nie jest konieczne zabezpieczanie pożyczek na nieruchomości klienta.

  • Czy możesz otrzymać pożyczkę, jeżeli jesteś obecny w krajowym rejestrze dłużników?

Mamy tutaj dla Ciebie dobrą informację. Twoja zdolność kredytowa zawsze jest oceniana indywidualnie. To, czy otrzymasz pożyczkę, zależy w dużym stopniu od tego, jakie miesięczne dochody wpływają na Twoje konto bankowe.

W dodatku nie bez znaczenia jest również fakt, że do zweryfikowania Twojej zdolności kredytowej, wystarczy wypełnienie naprawdę prostego wniosku dostępnego na stronie internetowej Hapi pożyczki.

  • Czy musisz wpłacić kaucję, aby móc wziąć pożyczkę?

Firma pożyczkowa nie wymaga wpłacania kaucji ani ponoszenia żadnych opłat pożyczkowych przy braniu kredytu.

One thought on “Hapi pożyczki online – opinie

  1. Bardzo fajna firma pożyczkowa. Wystarczy konto w banku, 18 lat, stałe źródło dochodu. Cała procedura szybko i bez zarzutu. Do tego duży plus – długi okres spłaty i dość wysokie możliwości jeśli chodzi o pożyczaną kwotę – nawet 15 k dostępne. Na tym mi szczególnie zależało, bo potrzebowałam trochę większej kwoty, z niską ratą do spłacenia. Więc generalnie polecam, bo u mnie sprawdzili się w 100%.

Comments are closed.