a wallet with money sticking out of it

Kredyt OK – pożyczka online

Capital Service S.A. to właściciel marki KredytOK. Spółka należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i jakości świadczonych przez Capital Service usług. W Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce znajdują się obecnie najważniejsze instytucje finansowe. Spółka należy również do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Marka Capital Service stawia na budowanie relacji z klientami opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Dlatego możesz liczyć na to, że przy braniu tej pożyczki online zostaniesz obsłużony na wysokim poziomie. Firma Capital Service działa z zgodzie z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF. Jakie warunki musisz spełnić, aby móc starać się o pożyczkę w tej instytucji finansowej? Jaka jest maksymalna kwota pożyczki? Co musisz jeszcze wiedzieć na temat tej firmy pożyczkowej?

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki?

Wysokość pożyczki to od 1000 złotych do 6000 złotych. Niezależne od tego, czy jest to Twoja pierwsza pożyczka KredytOk, czy któraś z kolei. Aby otrzymać pieniądze musisz zacząć od wypełnienia prostego wniosku, który znajduje się na stronie internetowej.

Dlaczego warto skorzystać z pożyczki online?

KredytOk oferuje wygodną pożyczkę przez Internet. Udzielenie pożyczki następuje błyskawicznie. Klienci KredytOk mogą liczyć na wygodną spłatę w ratach. Warunki uzyskania pożyczki są jasne i przejrzyste. W razie wątpliwości, zawsze możesz zadać pytania tej firmie pożyczkowej. Jej infolinia działa w godzinach od 8:00 do 20:00 (od poniedziałku do piątku). Natomiast w soboty infolinia jest czynna w godzinach od 9:00 do 17:00. Numer telefonu znajdziesz na stronie internetowej KredytOk. Ta firma ma mocną pozycję na rynku finansowym. Działa już od 1999 roku. Nieprzerwanie cieszy się zaufaniem klientów. Jeżeli chcesz się upewnić, co do oferty albo do uczciwości pożyczkodawcy, to zawsze na wszelki wypadek możesz skontaktować się z Komisją Nadzoru Finansowego pod numerem +48 (22) 262-58-00. Możesz też zajrzeć do rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego lub do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Krajowy Rejestr Sądowy. Tam sprawdzisz między innymi kapitał zakładowy spółki w całości wpłacony i dane firmy.

Pożyczka KredytOK – czym jeszcze się wyróżnia?

Tym, że ten podmiot cały czas się rozwija i pracuje nad wdrożeniem u siebie całkiem nowych rozwiązań. Poszerza portfel swoich produktów, aby w jak największym stopniu dopasować się do oczekiwań swoich klientów.

Obecnie ta firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek ratalnych przez Internet. Pieniądze są przesyłane klientom szybkim przelewem na ich konto bankowe. Możliwy jest również dowóz gotówki na adres zamieszkania klienta. Proces sprawdzenia zdolności kredytowej klienta nie zajmuje więcej niż kilka minut. To wszystko sprawia, że możesz otrzymać szybki kredyt zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to bardzo duże ułatwienie na przykład dla osób starszych, z niepełnosprawnościami albo po prostu takich, które znalazły się w awaryjnej sytuacji życiowej. Z umowy pożyczki może skorzystać każdy, kto spełnia podstawowe wymogi firmy Kredyt OK.

Biuro Informacji Kredytowej – czy Kredyt OK sprawdza w nim dane klientów?

Tak, jak najbardziej. Przeprowadzana jest również weryfikacja w następujących bazach: BIK, BIG, Krajowy Rejestr Długów, ERIF oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Może być to duża wada dla osób, które chcą wziąć pożyczkę, a mają niespłacone zadłużenia u innych pożyczkodawców.

Jaka jest szczegółowa oferta KredytOK?

Okres spłaty to od roku do trzech lat, więc nie jest to typowa chwilówka z krótkim okresem spłaty. Szybką pożyczkę możesz wziąć na dowolny cel i rozłożyć ją na: 12, 18, 24 lub 36 rat. Jeżeli chodzi o wysokość kosztów kredytowych to RRSO wynosi 148,32%. Natomiast prowizja operacyjna przy tym kredycie konsumenckim zależy od wielu czynników. Podamy tutaj reprezentatywny przykład. Wyobraź sobie, że bierzesz 2400 złotych na 12 miesięcy. Wtedy za okres 12 miesięcy prowizja wynosi 0 złotych. Natomiast prowizja operacyjna to już 1296,65 złotych. Odsetki to 93,93 złote. Wtedy całkowita kwota pożyczki do zapłaty wyniesie 3790,58 złotych. RRSO to 148,32%. Pierwsza rata do spłaty to 322,24 złote. Do spłacenia masz 12 rat. Te koszty przy pożyczce KredytOk są różne w zależności od daty wypłaty pożyczki oraz od terminu spłaty pierwszej raty.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki online?

Aby móc się starać o pożyczkę w kredyt OK, to musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Pierwszym z nich jest ukończenie 21 roku życia. Dla wielu osób jest to zdecydowany minus, ponieważ w kłopoty finansowe można wpaść dużo wcześniej. Zresztą wielu studentów czasami potrzebuje pieniędzy na pilne wydatki, a nie może ich otrzymać, bo są zbyt młodzi.

Drugim bardzo ważnym warunkiem uzyskania kredytu u tego pożyczkodawcy jest posiadanie obywatelstwa polskiego i ważny dowód osobisty. Do podpisania umowy pożyczki wymagany jest też stały dochód i osobisty rachunek bankowy. Jest możliwość wnioskowania o kredyt, gdy widniejesz w bazie dłużników. Decydującym parametrem jest tutaj Twoja zdolność kredytowa, która jest oceniana indywidualnie.

Natomiast, jeżeli chodzi o źródła dochodu, to pożyczkodawca akceptuje: umowę o pracę, o dzieło, zlecenie, prowadzenie własnej działalności gospodarczej, przychody z gospodarstwa rolnego, posiadaną rentę lub emeryturę, zasiłki lub alimenty. Masz również możliwość skorzystania z pożyczki dla zadłużonych.

Czy możliwy jest dowóz gotówki?

Wiadomo, że w życiu są różne sytuacje i różne powodu wzięcia pożyczki online. Czasami ktoś potrzebuje gotówki natychmiast, a nie jest w stanie wyjść z domu, bo na przykład opiekuje się dzieckiem lub osobą starszą. Wtedy może otrzymać kredyt do rąk własnych. KredytOk daje możliwość udzielenia pożyczki i dowiezienia gotówki pod adres pożyczkobiorcy. Aby móc skorzystać z takiej oferty, to należy zgłosić taką potrzebę w KredytOk. Nie ma z tym żadnego problemu.

Szybkie pożyczki – jak wygląda cały proces otrzymania pieniędzy?

Aby wziąć pożyczkę online, to najpierw musisz wypełnić krótki wniosek, który znajduje się na stronie internetowej pożyczkodawcy Capital Service. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut. Teraz musisz poczekać na decyzję Capital Service o przyznaniu lub odmowie kredytu. Udzielenie pożyczki jest zależne od tych wszystkich warunków, które wymieniliśmy już powyżej. Pożyczka online trafi do Ciebie bez wychodzenia z domu. Możesz poprosić o przelew na rachunek bankowy albo o dowóz gotówki pod Twój adres zamieszkania. Musisz przyznać, że jest to bardzo wygodny i nieskomplikowany proces. Spłata pożyczki następuje zgodnie z harmonogramem. Szybka pożyczka musi być spłacana przelewem na rachunek bankowy podany w umowie.

Jakie są opinie klientów o KredytOk?

Opinie klientów są w większości pozytywne. Pożyczka jest chwalona za jasne zasady spłaty. W dodatku, uzyskanie pożyczki jest stosunkowo proste.

Nie pomyl nazwy!

Prawidłowa nazwa to KredytOK. Nie wyszukuj słów: Kredyt Ok, Kredyt-OK, czy Kderytok, bo znajdziesz zupełnie inną instytucję, która nie ma nic wspólnego z kredytami, ani pożyczaniem pieniędzy.

One thought on “Kredyt OK – pożyczka online

  1. Dla mnie ważne było wzięcie pożyczki w zaufanej firmie, która pozostaje pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. I taką firmą okazała się firma Capital Service S.A., która jest właścicielem marki KredytOK. Jeśli zależy wam na szybkich pieniądzach, z minimum formalności i klarownych warunkach, to szczerze polecam KredytOK. Maksymalnie pożyczają 6 k, wszystko online, wniosek prosty i wygodne do spłaty raty.

Comments are closed.