1 us dollar bill

Netcredit – chwilówki, pożyczki online – refinansowanie

Netcredit – o firmie

Netcredit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma, która swoim nowym oraz stałym klientom świadczy usługę pośrednictwa kredytowego.

Specjalnością firmy jest pośredniczenie w udzielaniu, tzw. chwilówek. Netcredit zadbało o możliwość zawierania umów na odległość. Przygotowali swój portal internetowy pozwalający skorzystać z pożyczki online.

Instytucję pożyczkową możesz znaleźć wśród członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Netcredit znajduje się tam między innymi z następującymi instytucjami pożyczkowymi:

Obecność firmy w PZIP tylko dowodzi solidności i rzetelności pośrednika. Nie licząc Polski, Net Credit funkcjonuje również na terenie:

 • Łotwy,
 • Kazachstanu,
 • Rosji.

Netcredit współpracuje z dwoma innymi przedsiębiorcami, będącymi pożyczkodawcami na rynku.

 • Ad Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,
 • PPL Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Dalej wątpisz w wiarygodność organizacji? Netcredit zarejestrowano w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Oto niektóre z najważniejszych danych firmy pośrednictwa pożyczkowego:

 • Adres spółki: Ulica Prosta 68, 00-038 Warszawa,
 • Numer KRS: 0000401570,
 • Kapitał zakładowy: 200 000 tysięcy złotych.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skorzystaj z wyszukiwarki KRS.

Pożyczki w Netcredit – co musisz o nich wiedzeć?

Pieniądze otrzymasz po wypełnieniu formularza zamieszczonego na stronie internetowej, a całkowita kwota zostanie przelana na Twoje konto w banku.

Dlaczego za pomocą strony internetowej? Ponieważ firma stawia na nowoczesność. Specjalizując się w pośrednictwie krótkoterminowych zobowiązań finansowych za pośrednictwem internetu, ułatwia konsumentom drogę dotarcia do źródła dodatkowej gotówki.

Całkowita kwota pożyczki w NetCredit.

Kwoty chwilówek, jakie możesz otrzymać, wynoszą:

 • Od 1550 do 3000 złotych – oferta skierowana do nowych klientów,
 • Do 5000 złotych – pożyczka przeznaczona dla stałych klientów. Czyli takich, którzy mają w swojej historii kredytowej przynajmniej jedną spłaconą pożyczkę zaciągniętą w serwisie Netcredit.

Wypłaty pożyczki, firma dokonuje zazwyczaj w ciągu maksymalnie 5 dni, liczonych od dnia zawarcia umowy pożyczki, na konto bankowe podane przez pożyczkobiorcę.

Ile wynosi całkowity koszt pożyczki udzielonej przez Netcredit?

Niestety Net Credit obecnie nie oferuje możliwości otrzymania pożyczki za darmo. Każde zobowiązanie opatrzone jest kosztami. Nie są one wysokie. Stawki zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

Popracujmy na przykładzie – zaciągając pożyczkę na okres 30 dni w wysokości 3000 złotych, poza pożyczoną kwotą będziesz musiał ponieść koszt udzielenia kredytu oraz odsetek. Całkowita kwota do spłaty będzie się zatem składać z trzech elementów:

 • Pożyczonej kwoty,
 • Odsetek,
 • Prowizji.

Załóżmy, że bierzesz pożyczkę w wysokości 3000 złotych na okres 30 dni.

Ile wyniesie suma prowizji zobowiązania?

Przy kwocie pożyczki o wysokości 3000 złotych o długości trwania umowy wynoszącym 30 dni, kwota prowizji Twojego zobowiązania osiągnie wartość 464,70 złotych. Jest jednak sposób na pominięcie lub zmniejszenie opłaty. Wystarczy, że dokonasz wcześniej spłaty pożyczki, wówczas całość lub część prowizji nie zostanie doliczona do całkowitego kosztu zobowiązania.

Ile wyniesie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?

Do obliczenia wartości RRSO zobowiązania musisz zsumować: pożyczoną kwotę, prowizję oraz odsetki. Suma odsetek z pożyczki na kwotę 3000 złotych wynosi 17,70 złotych.

Mamy już wszystkie składniki, teraz wystarczy dodać do siebie otrzymane wyniki:

 • Pożyczona kwota – 3000 złotych,
 • Odsetki – 17,70 złotych,
 • Prowizja – 467,70 złotych.

Po dodaniu całkowita kwota pożyczki w Net Credit wynosi 3482,20 złotych.

Pamiętaj, że w przypadku przekroczenia terminu spłaty pożyczki zostaną naliczone dodatkowe odsetki. Wówczas całkowity koszt pożyczki może być inny, niż ustalono to w umowie pożyczkowej.

Ile wynosi okres obowiązywania umowy?

Oferta NetCredit charakteryzuje się okazyjnie krótkim okresem spłaty pożyczki. Możesz ją uregulować w ciągu 30 dni. Tego czasu regulacji zobowiązania użyliśmy przy obliczaniu przykładowej pożyczki przedstawionej wyżej.

Oczywiście okres obowiązywania umowy może być krótszy lub dłuższy – wszystko zależy od konsumenta i tego, jak szybko będzie w stanie zwrócić zaciągnięte zobowiązanie.

Pamiętaj, że gdy już pożyczka zostanie spłacona, będziesz mógł zaopatrzyć się w kolejną sumę na realizację planów.

Odstąpienie od umowy – jak to wygląda?

W umowie pożyczki zawarto zapis, informujący o możliwości odstąpienia od umowy zawartej z Netcredit. Na wycofanie się z zawartego zobowiązania masz 14 dni – choćby jeden dzień zwłoki anuluje to prawo. W celu wypowiedzenia transakcji musisz wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy na adres w nim zawarty. Przy każdorazowym zawarciu umowy pożyczki w Net credit konsument otrzymuje wzór dokumentu odstąpienia od współpracy.

Po uzupełnieniu wniosku i przesłaniu do pożyczkodawcy masz maksymalnie 30 dni, aby zwrócić kwotę pożyczki. Odstępując od umowy, nie będą naliczane Ci żadne dodatkowe koszty pożyczki. Wyjątek stanowią odsetki za okres od dnia wypłaty kwoty pożyczki do dnia jej spłaty, tutaj obowiązują standardowe warunki spłaty.

W procesie przyznawania pożyczki nie skorzystamy z Biura Informacji Gospodarczej.

Nie każdy musi mieć pozytywną historię kredytową. Dlatego też pomijana jest weryfikacja w bazach dłużników jak m.in.:

Szybkie pożyczki w przeciwieństwie do kredytu konsumenckiego są przygotowane dla wszystkich obywateli. Musisz spełnić trzy warunki, czyli być pełnoletnim, posiadać aktualny dowód osobisty oraz wykonać przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia danych podanych w umowie.

Nikt nie sprawdzi Twoich obecnych zobowiązań, (tak jak to ma miejsce przy kredycie konsumenckim) więc możesz wykorzystać pożyczkę na spłatę zadłużenia w innej organizacji.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Netcredit?

Zastanawiasz się, czy pożyczki oferowane przez Netcredit warte są Twojej uwagi? Poznaj kilka punktów stanowiących o powadze i profesjonalizmie Net Credit.

Szybkie wypłaty kwot pożyczek na konta bankowe.

Wszystkim nowym i stałym klientom pożyczka jest wypłacana w trybie ekspresowym. W ciągu zaledwie 5 dni od dnia zawarcia umowy otrzymasz pieniądze na podany rachunek bankowy.

Promocyjne warunki spłaty – oddaj tyle, ile pożyczyłeś.

Poza szybką wypłatą otrzymujesz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania. Regulując pożyczkę przed terminem, całkowita kwota do spłaty zostaje pomniejszona o część naliczonej prowizji.

Po spłacie pożyczki otrzymujesz możliwość ubiegania się o kolejną. Jeśli była to Twoja pierwsza pożyczka, otrzymasz zwiększony limit przyznawanego zobowiązania. Teraz maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać, może wynosić nawet 5000 złotych. Zwiększenie limitu pożyczki to specjalna oferta przygotowana dla stałych klientów Netcredit.

Nie tylko pożyczki w Netcredit.

Poza bogatą i konkurencyjną ofertą pośrednictwa pożyczek firma przygotowała specjalne zniżki dla stałych klientów. Dla wszystkich konsumentów decydujących się na pierwszą lub kolejną pożyczkę przygotowano akcje promocyjne:

 1. Spersonalizowane kody rabatowe uprawniające do zniżki na pożyczkę.
 2. Akcję promocyjną pt. „Zakupy z Biedronką” – podpisując umowę o udzielenie pożyczki, otrzymasz bony zakupowe do popularnej sieci sklepów „Biedronka”.

Korzystając z powyższych akcji, jesteś w stanie, nie bezpośrednio oczywiście, obniżyć całkowitą kwotę do spłaty.

Pożyczka bez sprawdzania Biur Informacji Gospodarczej ani innych baz i dokumentów.

Pamiętasz, jak wspominałem, że w Netcredit możesz wziąć pożyczkę bez zbędnych formalności? Dowiedz się, co będzie Ci potrzebne, aby móc bez problemów zaciągnąć pożyczkę, musisz tylko:

Posiadać pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych.

To nic innego jak po prostu osiągnięcie pełnoletności w rozumieniu prawa, czyli posiadanie minimum 18 lat. Bycie pełnoletnim jest niezbędne do zawierania umów z potencjalnymi pożyczkodawcami.

Posiadać aktualny dowód osobisty.

Dokument ten możesz otrzymać wraz z osiągnięciem pełnoletności. Na jego podstawie sprzedawcy lub pożyczkodawcy wiedzą, że posiadasz zdolność do czynności prawnych i możesz samodzielnie podpisać umowę. W dokumencie znajdują się również Twoje dane osobowe. Będą one niezbędne do wypełnienia umowy o udzielenie pożyczki.

Wykonać przelew weryfikacyjny.

Firma pożyczkowa musi zweryfikować dane, jakie podałeś podczas przygotowywania umowy. Dokona tego na podstawie otrzymanego od Ciebie przelewu weryfikacyjnego. Jest to element niezbędny przed zawarciem umowy.

Nie masz czego się obawiać. Wartość przelewu wynosi jedynie złotówkę i służy on do upewnienia się, że osoba wnioskująca o pożyczkę nie skłamała podczas podawania danych. Jest to standardowy krok, na który decydują się prawie wszystkie firmy pożyczkowe.

Spełnienie powyższych warunków pozwoli Ci złożyć wniosek o pożyczkę w Net Credit.

Jakiego zdania są ludzie biorący pożyczki w Netcredit?

Z pożyczki w serwisie Netcredit skorzystało już wiele osób. Zastanawiasz się, jakie pozostawili po sobie opinie? Niżej znajdziesz listę najczęściej poruszanych tematów w opiniach:

 • Brak weryfikacji w Bazach Dłużników,
 • Ekspresowa wypłata kwoty zaciągniętej pożyczki,
 • Szybkie otrzymanie decyzji o udzieleniu pożyczki.

Zdecydowania większość opinii o Netcredit ma pozytywny wydźwięk. Jest to związane z poważnym podchodzeniem do obsługi klienta. Niezwłocznym wydaniem decyzji pożyczkowej, szybkiej wypłaty świadczenia czy brakiem korzystania z Baz Dłużników.

Najważniejszą zaletą świadczącą o wysokiej liczbie pozytywnych opinii na pewno jest wysoka transparentność kosztów zaciąganego zobowiązania. To, jaką kwotę będziesz miał do spłaty, zobaczysz już na etapie wypełniania internetowego formularza kontaktowego Netcredit.

Twoja pierwsza pożyczka już na Ciebie czeka.

Decydując się na współpracę z Netcredit:

 • Pominiesz weryfikację w bazach dłużników,
 • Pierwsza spłacona pożyczka uprawni Cię do większego limitu kredytowego podczas następnej umowy,
 • Możesz wnieść wniosek o zaprzestanie wysyłania informacji marketingowej,
 • W spłacie pożyczek pomogą Ci programy promocyjne przygotowane przez Netcredit,
 • Wysokość odsetek maksymalnych nie osiągnie dwukrotności wysokości odsetek ustawowych.

Nie czekaj, zapoznaj się z propozycjami pożyczki i wybierz coś dla siebie. Gotówka na realizację Twoich planów i celów już czeka. Musisz tylko wyciągnąć po nią rękę.

One thought on “Netcredit – chwilówki, pożyczki online – refinansowanie

 1. Netcredit to dla mnie najlepszy pośrednik kredytowy. W ofercie mają chwilówki oferowane przez różne firmy. Dzięki Netcredit wybór najlepszej opcji na rynku jest szalenie prosty. Wystarczy wypełnić formularz na stronie. Jako nowy klient dostałam możliwość wzięcia 3 k, ale wiem, że stali klienci mają wyższe możliwości. Koszty kredytu nie są wysokie, a wypłata na konto bardzo szybka. Przy wcześniejszej spłacie odliczają część prowizji, a to też duży plus. Do tego u nich nie ma weryfikacji w bazach dłużników więc niemal każdy ma szansę na atrakcyjną pożyczkę.

Comments are closed.