woman sitting on brown wooden chair while using silver laptop computer in room

PKO – pożyczka gotówkowa online

Jeśli pilnie potrzebujesz gotówki na dowolnie wybrany przez siebie cel i chcesz pożyczyć je w szybki i bezpieczny sposób, z pomocą może Ci przyjść pożyczka PKO Bank Polski. Pożyczka gotówkowa PKO charakteryzuje się prowizją wynoszącą 0%, a także możliwością rozłożenia spłaty pożyczki nawet na 24 raty i ochrony spłaty pożyczki np. na wypadek utraty pracy. Możesz pożyczyć od 1500 do nawet 200 000 zł. Gotówka znajdzie się na Twoim koncie nawet w 30 sekund od akceptacji umowy.

Jak wziąć pożyczkę online w PKO?

Pożyczkę w PKO Banku Polskim możesz wziąć w trzech prostych krokach, jeśli jesteś osobą, która nie skorzystała jeszcze z pożyczki bądź kredytu gotówkowego w PKO i która posiada zdolność kredytową. Najpierw należy wypełnić wniosek o pożyczkę gotówkową przez Internet w serwisie iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO. W przypadku serwisu wejdź w zakładkę „Wnioski do złożenia” i znajdź wniosek o pożyczkę przez Internet. Następnie zaznacz, ile chcesz pożyczyć i na ile rat chcesz rozłożyć płatność pożyczki i – opcjonalnie – ubezpieczenie kredytu. Po potwierdzeniu danych otrzymasz na konto w witrynie, a także na skrzynkę mailową niezbędne dokumenty i umowę, które musisz zaakceptować. W przypadku aplikacji IKO jest podobnie – wejdź w „Ofertę” i kliknij „Weź pożyczkę gotówkową”. W kolejnym kroku również musisz wybrać kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Następnie sprawdzasz warunki
i akceptujesz umowę za pomocą PIN-u do aplikacji. Po zaakceptowaniu wszystkich warunków pieniądze w ekspresowym tempie trafiają na Twój rachunek bankowy.

Kalkulator pożyczkowy w PKO

Przed wzięciem pożyczki w banku PKO możesz zapoznać się z ratą, którą będziesz płacić
w zależności od tego, ile wyniesie Twoja pożyczka. W tym celu możesz skorzystać
z kalkulatora pożyczki gotówkowej. Aby obliczyć ratę, określ najpierw za pomocą suwaka lub poprzez wpisanie odpowiedniej liczby wysokość kredytu. Kolejnym krokiem jest określenie tego, przez ile miesięcy chcesz spłacać pożyczkę – można wybrać od 2 do 24 rat. Kalkulator umożliwia również obliczenie raty kredytu wraz z dodatkową opcją jego ubezpieczenia. Uwzględnia także rzeczywistą roczną stopę oprocentowania RRSO. Po wprowadzeniu wszystkich danych kalkulator obliczy wysokość Twojej miesięcznej raty. Musisz jednak pamiętać o tym, że są to dane orientacyjne. Dokładne parametry związane
z Twoją pożyczką, które są zależne od daty wypłaty pożyczki i daty płatności pierwszej raty, znajdziesz w zarysie umowy i formularzu informacyjnym otrzymanym przez zawarciem umowy.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Ile można pożyczyć w ramach pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim?

W ramach pożyczki gotówkowej w PKO można pożyczyć od 1500 do 200 000 zł.

Jak szybko gotówka znajdzie się na moim koncie bankowym?

Gotówka może zostać przekazana na Twój rachunek bankowy w dniu złożenia wniosku, nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy w przypadku wniosków złożonych w aplikacji IKO i serwisie iPKO.

Jak wziąć pożyczkę przez serwis iPKO?

Wejdź w zakładkę „Wnioski do złożenia” i zaznacz kwotę pożyczki oraz liczbę rat, a także ubezpieczenie pożyczki (opcjonalnie). Po potwierdzeniu danych otrzymasz na konto w serwisie i podany przez Ciebie adres mailowy dokumenty i umowę, którą następnie akceptujesz.

Jak wziąć pożyczkę przez aplikację IKO?

Wejdź w „Ofertę” i kliknij „Weź pożyczkę gotówkową”. W kolejnym kroku wybierz, kwotę pożyczki i okres kredytowania. Po sprawdzeniu warunków akceptujesz umowę PIN-em do aplikacji.

Jak korzystać z kalkulatora pożyczkowego PKO?

Najpierw należy ustawić za pomocą suwaka lub wpisać planowaną wysokość pożyczki, a następnie określić liczbę rat (od 2 do 24) i ewentualnie zaznaczyć opcję ubezpieczenia pożyczki.

One thought on “PKO – pożyczka gotówkowa online

  1. Długo szukałam pożyczki, która spełni moje oczekiwania i właśnie w PKO na nią trafiłam. Dużą pomocą okazał się ich kalkulator kredytowy, gdzie po wyborze odpowiadających mi parametrów, od razu widoczna była rata kredytu. Także w opcji z ubezpieczeniem. Plusem była także oferowana wysokość, nawet do 200 tyś. zł. U mnie stanęło na 20 k na 24 miesiące. Szybko i bezproblemowo, bo wszystko załatwione online.

Comments are closed.