man in black framed sunglasses holding fan of white and gray striped cards

Pożyczka online na 60 dni

Pożyczka online na 60 dni może być bardzo dobrym pomysłem, kiedy klient pilnie potrzebuje pieniędzy, ale ze względu na problemy finansowe potrzebuje wydłużonego okresu spłaty pożyczki. Vivus wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom, tworząc ofertę pierwszej pożyczki do 3000 zł udzielanej na okres 61 dni z rzeczywistą roczną stopą oprocentowania RRSO wynoszącą 0 procent. Dzięki temu pierwsza szybka pożyczka w Vivus opiera się na atrakcyjnych i przystępnych dla pożyczkobiorcy warunkach. Ponadto jest to darmowa pożyczka – klient zwraca zatem dokładnie tyle, ile pożyczył.

Jak wnioskować o pożyczkę na 60 dni w Vivus?

Proces wnioskowania o pożyczkę online za darmo na 60 dni jest taki sam, jak w przypadku standardowej pożyczki pozabankowej w Vivus. Najpierw należy wybrać kwotę od 100 do 3000 zł, a następnie wpisać swoje dane w formularzu rejestracyjnym pożyczki (imię i nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego i kraj urodzenia, numer rachunku bankowego). Ostatnim krokiem jest wykonanie jednorazowego przelewu identyfikacyjnego w wysokości
1 gr lub 1 zł z konta bankowego, na który ma zostać przelana pożyczka na 60 dni. O decyzji klient zostanie poinformowany SMS-em lub e-mailem po zweryfikowaniu danych dzięki przelewowi. Po pozytywnej decyzji pożyczkobiorca otrzyma pieniądze na konto. Vivus weryfikuje wnioskodawców w bazach Biura Informacji Kredytowej i Biura Informacji Gospodarczej, jednak klient może się ubiegać o darmową pożyczkę na 60 dni nawet wtedy, kiedy posiada inne kredyty lub pożyczki.

Vivus – warunki spłaty darmowej pożyczki na 60 dni

By spłacić pożyczkę na 60 dni w Vivus, wystarczy zrobić przelew online na konto po 61 dniach od momentu zawarcia umowy. Ponieważ pożyczka jest za darmo, klient przelewa dokładnie tyle, ile pożyczył. Co prawda wydłużenie terminu spłaty w Vivus pozwala pożyczkobiorcy na spokojne zgromadzenie środków do spłaty pożyczki, jednak różne nieprzewidziane sytuacje mogą utrudnić zapłacenie raty. Możliwe jest więc dwukrotne przedłużenie terminu spłaty pierwszej pożyczki. By sprawdzić możliwości wydłużenia spłaty pożyczki, należy zalogować się do Profilu Klienta Vivus lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie pod numerami 660 600 700 i 22 206 21 21 lub mailowo na adres [email protected]).

FAQ – pytania i odpowiedzi

Ile można pożyczyć w ramach pożyczki na 60 dni w Vivus?

W ramach pożyczki na 60 dni można pożyczyć od 300 do 3000 zł.

Czy pierwsza pożyczka na 60 dni w Vivus jest darmowa?

Tak. Ponadto rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO wynosi 0%.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę na 60 dni w Vivus?

Wniosek o pożyczkę w Vivus należy złożyć online. Pożyczkobiorca musi wybrać kwotę od 100 do 3000 zł, wpisać swoje dane w formularzu rejestracyjnym, a następnie wykonać przelew weryfikacyjny z rachunku bankowego, na który zostanie przelana gotówka.

W jaki sposób klient zostanie poinformowany o decyzji?

O decyzji klient zostanie poinformowany przez SMS-a lub wiadomość mailową.

Czy można ubiegać się o wydłużenie terminu spłaty pożyczki online na 60 dni
w Vivus?

Tak, dwukrotnie. Wystarczy zalogować się do Profilu Klienta Vivus, by zobaczyć dostępne opcje lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Vivus.