100 Indian rupee 7ED 130252 banknote

Pożyczka plus – chwilówki online

Szybka pożyczka w Pożyczka Plus – bez zbędnych formalności

Pożyczka Plus to instytucja finansowa, która od przeszło 8 lat udziela pożyczek przez Internet. Zaufały jej setki tysięcy zadowolonych Klientów, o czym świadczy wysoka nota w rankingach firm udzielających pożyczkę online. Pożyczka Plus posiada wpis do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym. Firma pożyczkowa Pożyczka Plus została wpisana do Rejestru Pośredników Kredytowych, a także jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Pożyczka Plus należy do grupy Aventus Group Sp. z o.o., natomiast pożyczkodawcą jest Arena Finance Sp. z o.o., posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 200 tys. złotych.

Darmowa pożyczka w Pożyczka Plus do 2000 zł pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki

Pożyczka Plus aktualnie posiada jedną z bardziej korzystnych ofert pożyczek darmowych.

Oferta na warunkach promocyjnych dotyczy kwoty 2000 zł, w której skład wchodzi kwota pożyczki 2000 zł, prowizja 0,00 zł oraz odsetki kapitałowe 0,00 zł. Preferencyjne warunki spłaty pożyczki dotyczą dotrzymania trzydziestodniowego terminu spłaty. Jest to zatem rozwiązanie dla nowych klientów pożyczkodawcy, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki oraz przewidują szybki zwrot środków bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wszelkie informacje dotyczące bieżącej promocji w Pożyczka Plus znajdziecie w formularzu informacyjnym o kredycie konsumenckim na stronie internetowej tejże marki wraz z zastrzeżeniem terminowej spłaty, oraz adnotacją, że warunki mogą ulec zmianie, jeżeli data spłaty zobowiązania nie zostanie dotrzymana.

Charakterystyka pożyczki online w Pożyczka Plus

Klienci Pożyczki Plus mogą wziąć pożyczkę na preferencyjnych warunkach, o czym wspominaliśmy w poprzednim dziale, pod warunkiem, że jest to pierwsza pożyczka w tej instytucji.

Na stronie pożyczkodawcy znajdziemy przystępny symulator kosztów pożyczkowych. W przypadku wspomnianej wcześniej kwoty 2000 zł warunki kredytu prezentują się następująco:

 • Maksymalna kwota pożyczki: 2000 zł
 • RRSO – Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0,00 zł
 • Jednorazowa opłata rejestracyjna: 0,01 zł
 • Koszty pożyczki: 0,00 zł
 • Okres spłaty: 30 dni

Możemy również sprawdzić wszelkie koszty przykładowej pożyczki, którą chcielibyśmy zaciągnąć. Maksymalna kwota pożyczki oferowana prze Pożyczkę Plus to 15000 zł na maksymalny okres spłaty 45 dni. Jest to tzw. smart pożyczka. Maksymalna kwota kredytu jest dostępna tylko dla stałych klientów. W przypadku pierwszej pożyczki kwota ta jest trzykrotnie mniejsza.

Pierwsza pożyczka w Pożyczka Plus nie tylko do 2000 zł

Darmowa pożyczka do dwóch tysięcy złotych to nie jedyna oferta, z której możemy skorzystać zaciągając pożyczkę w Pożyczka Plus. Jeżeli zależy nam na wyższej kwocie kredytu, możemy starać się o pierwszą pożyczkę do wysokości 5000 zł wraz z rabatem do -50% (RRSO 393%) na okres do 30 dni. Warto wspomnieć, że najbardziej korzystnym, z punktu widzenia terminu spłaty kredytu, dla Klienta jest zwrot środków właśnie trzydziestego dnia.

Korzystając w narzędzia do obliczenia kosztów związanych ze zobowiązaniem, zachęcamy do skorzystania z symulacji przykładowej pożyczki. Wybierając konkretną kwotę oraz okres spłaty otrzymujemy jasną informację na temat wszelkich kosztów około pożyczkowych.

Pierwsza pożyczka – jakie formalności należy spełnić?

Każda z firm pożyczkowych ustala indywidualne kryteria, które należy spełnić, aby pozytywnie zakończyć proces wnioskowania o szybki kredyt. W Pożyczka Plus warunkiem uzyskania pożyczki są następujące wymogi:

 • wniosek pożyczkobiorcy złożony drogą internetową
 • ważny, polski dowód osobisty
 • obywatelstwo polskie
 • zdolność kredytowa
 • brak zaległości w bazach dłużników
 • przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza z własnego konta bankowego
 • zdolność do czynności prawnych
 • wiek od 18 do 73 lat

Złóż wniosek o udzielenie pożyczki w Pożyczka Plus poprzez formularz rejestracyjny

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od uzyskania kredytu.

Krok pierwszy – wejdź na stronę Pożyczka Plus

Krok drugi – na stronie internetowej znajdziesz kalkulator kredytowy –> wybierz kwotę i okres spłaty

Krok trzeci – naciśnij przycisk, który pozwala wziąć pożyczkę w Pożyczka Plus

Krok czwarty – zarejestruj swoje dane osobowe i kontaktowe. To także krok, w którym należy potwierdzić zgody na przetwarzanie i udostępnianie Twoich danych osobowych

Krok piąty – dokonaj przelewu weryfikacyjnego swojego rachunku bankowego

Krok szósty – to czas niezbędny na podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki

Potwierdzenie numeru konta bankowego w Pożyczka Plus

Numer konta bankowego, który będzie odpowiedni do przelania kwoty pożyczki, jest niezmiernie istotny. Kredyt może zostać przelany na konto bankowe dopiero po jego weryfikacji. Można ją wykonać na dwa sposoby:

 1. standardowo – poprzez dokonanie jednorazowej opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł z własnego konta bankowego, o czym wspominaliśmy już wcześniej
 2. ekspresowo – logując się do bankowości internetowej zgodnie z informacjami podanymi podczas rejestracji formularza pożyczkowego

Decydując się na pierwszą metodę weryfikacji należy zwrócić szczególną uwagę na tytuł przelewu. Błędny spowoduje, że rejestracja nie zostanie zatwierdzona. Kiedy konta bankowe zostaną zeryfikowane, pożyczkodawca może przejść do kolejnego kroku, przelewając kwotę pożyczki na nasz rachunek.

Badamy zdolność kredytową, czyli co ma wpływ na przyznanie pożyczki?

Zdolność kredytowa w w Pożyczka Plus uzależniona jest o tego, czy jest to Twoja pierwsza czy kolejna pożyczka. W pierwszym przypadku scoring kredytowy odbywa się w przedziale od 200 do 5000 zł, w drugim do 15000 zł.

Podczas podejmowania decyzji przez pożyczkodawcę Pożyczka Plus korzysta ze wsparcia baz dłużników. Nie musisz się jednak obawiać, jeżeli przydarzyła Ci się negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej, ponieważ Pożyczka Plus, podobnie jak inne firmy pożyczkowe, nie sprawdza wpisów zamieszczonych w BIK. Odbywa się jednak weryfikacja w bazach dłużników takich tak:

Wymiana informacji kredytowej

Badając możliwość udzielenia pierwszej pożyczki, firma wykorzystuje platformę wymiany informacji pożyczkowej. Wymiana odbywa się wyłącznie za zgodą Klienta.

Platforma i wymiana informacji została wprowadzona z myślą o bezpieczeństwie Klienta, a także udzielającego pożyczki. Pozawala zadbać o to, aby Klient nie został przekredytowany, a także ma na celu ochronę w przypadku wyłudzenia pożyczki.

Odmowna decyzja kredytowa

„Co zrobić w sytuacji, gdy moje zarobi są dość wysokie, a mimo to nie otrzymałem pożyczki?” – takie pytania czasami pojawiają się na forach internetowych oraz padają podczas telefonicznej komunikacji z Centrum Obsługi Klienta Pożyczki Plus.

Jeżeli nie mamy do czynienia z przekredytowaniem, to należy zastanowić się dlaczego nie możesz pożyczyć środków finansowych. Pożyczka Plus dba, aby jednorazowo Klient nie mógł zaciągnąć więcej niż jednego zobowiązania. Nie wyklucza to jednak możliwości wnioskowania o szybkie pożyczki jedna po drugiej, jednak warunkiem uzyskania kolejnej pożyczki jest spłata poprzedniej.

Takie rozwiązanie docenią stali klienci, którzy w ramach tworzonej przez siebie historii kredytowej, mają możliwość zawnioskowania o dłuższy okres spłaty.

Decyzja o przyznaniu pożyczki i co dalej?

Zaciągając kredyt musimy być świadomi, że wiąże się z nim spłata zobowiązania. Czas w jakim należy ją uregulować jest uzgadniany na etapie decyzji kredytowej.

Po przyznaniu środków finansowych, które wypłacane są w niemalże piętnaście minut od pozytywnej decyzji kredytowej, w tym pożyczek darmowych, mogą pojawić się co najmniej trzy różne scenariusze.

Spłata zadłużenia zgodnie z warunkami umowy

Pierwsza, najbardziej preferowana przez instytucje finansowe, to spłata pożyczki w wyznaczonym terminie bez żadnych uchybień, na czas. Terminowy zwrot pieniędzy pozwala na zdobycie pozytywnej historii kredytowej, która w przyszłości może zaważyć na kolejnej decyzji w sprawie udzielenia pożyczki lub kredytu.

Wcześniejsza całkowita spłata na konto bankowe

Druga sytuacja, jaką dopuszcza smart pożyczka, to taka, w której całkowita kwota pożyczki zostaje uregulowana przed wyznaczonym terminem. Warto zapamiętać, że jest ona możliwa w dowolnym momencie. Całkowita kwota powinna zostać uregulowana przy wykorzystaniu bankowości elektronicznej.

Jeżeli wpłaty są dokonywane z banku PKO BP, to przelewy księgowane są w ciągu godziny. Podobnie w przypadku przelewów ekspresowych. Pozostałe płatności uzależnione są od sesji wychodzących i przychodzących w poszczególnych bankach.

Brak spłaty w terminie

W przypadku braku lub nieterminowej płatności, Klienci, którzy skorzystali z oferty promocyjnej muszą zdawać sobie sprawę, że warunki oferty ulegają zmianie. Koszty pożyczki w Pożyczka Plus opierają się o oprocentowanie zmienne, które jest zerowe lub rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 393% wyłącznie w ramach oferty promocyjnej.

Firma Pożyczka Plus nie posiada w swojej ofercie takiej usługi, jak przedłużenie okresu spłaty. Jeżeli jednak pojawią się przeszkody w spłacie zobowiązania, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i dopytać o możliwość refinansowania pożyczki.

Brak spłaty zobowiązania może wiązać się z dodatkowymi kosztami po stronie pożyczkobiorcy:

 • opłaty związane z wysyłaniem monitów i wezwań do zapłaty zobowiązania
 • wprowadzenie danych pożyczkobiorcy do bazy rejestrów dłużników
 • naliczanie odsetek od ustalonego dnia płatności
 • przekazanie długu firmie windykacyjnej
 • wszczęscie egzekucji komorniczej lub postępowania sądowego

Pożyczka plus – opinie klientów

Rynek kredytowy przepełniony się ofertami finansowymi. Większość z nich wydaje się być taka sama, bądź podobna do siebie. Nic bardziej mylnego. Pożyczkodawcy udzielają chwilówek na różnych warunkach, nie tylko pod względem okresowych promocji, ale również wysokości udzielanej kwoty czy okresu kredytowania. Pożyczka Plus na tle innych firm pożyczkowych wyróżnia się dłuższym okresem spłaty, aż do 45 dni.

Pożyczki w Pożyczka Plus udzielane są na dowolny cel, bez sprawdzania danych w BIK. Zdolność kredytowa rozpatrywana jest indywidualnie 24 godziny na dobę, również w weekend.

Znajdująca się w ofercie pożyczka online pozwala na szybkie otrzymanie środków. Zaletą jest również niski dolny prób wiekowy, co umożliwia młodym przedsiębiorcom na szybki zastrzyk gotówki. Duży plus pożyczka otrzymuje za możliwość refinansowania w przypadku pojawienia się kłopotów w związku z terminową spłatą.

Jest również sprawdzony pośrednikiem kredytowym, który należy do Aventus Group Sp. z o.o. W rankingach Pożyczka Plus otrzymuje bardzo dobrą notę, bo aż 4,8 gwiazdek.

Nie daj się zwieźć podobną nazwą Pożyczka Plus

Marka Pożyczka Plus jest to firma pośrednicząca w udzielaniu chwilówek. Na rynku finansowym znajdują się także inne produkty, których nazwa jest łudząco podobna do nazwy marki Pożyczka Plus. Hasła: plus pożyczka, pozyczka plus nie zawsze są odzwierciedleniem firmy, której wizerunek i ofertę przedstawiliśmy w tym artykule. Wystarczy tak niewiele. Błędna nazwa, przestawienie szyku wyrazów i już zaczynamy mówić o zupełnie innym produkcie. Miej pewność, że trafisz pod właściwy adres i wejdź pod właściwy adres: https://pozyczkaplus.pl/.

One thought on “Pożyczka plus – chwilówki online

 1. Polecam. Pierwsza pożyczka w Pożyczka Plus, 2000 zł niemal od ręki – wystarczyła terminowa spłata, by taką pożyczkę otrzymać za darmo. 30 dni to akurat tyle ile potrzebowałem na spłatę więc nie było to żadnym wyzwaniem. Żeby otrzymać pieniądze wystarczył dowód osobisty i wniosek wypełniony online oraz przelew weryfikacyjny. Pieniądze mogłem wydać na dowolny cel i dokładnie o to mi chodziło.

Comments are closed.