silver and gold round coins in box

Pożyczka online w mBanku

Pożyczka 0% prowizji w mBank

Do 15 listopada 2021 r. mBank przygotował promocję „Za mniej”. Oferta gwarantuje nam udzielenie kredytu z ubezpieczeniem bez pobierania prowizji przez bank. RRSO wynosi 7,62%. Wybierając opcję pożyczki bez ubezpieczenia wielkość prowizji, jaką klient będzie musiał opłacić wynosi 1%. Oprocentowanie kredytu to 6,99%. Aby skorzystać z promocji należy na stronie internetowej złożyć przygotowany wniosek online i zrealizować kod promocyjny wpisując słowo – „MNIEJ”. Minimalnie mBank oferuje nam kwotę 500 zł, maksymalnie nawet 150 000 zł.

Szybka pożyczka przez internet dla klientów mBank

Stałym klientom mBank oferuje kredyt gotówkowy, który jest dostępny bez konieczności wychodzenia z domu. Cały proces może zostać przeprowadzony przy użyciu aplikacji bankowej. Nawet w 3 minuty możemy otrzymać gotówkę bez dodatkowych zaświadczeń. Dzięki korzystaniu z aplikacji w każdej chwili możemy sprawdzić, jaką kwotę szybkiej pożyczki przygotował dla nas bank. Klikając w zaproponowaną sumę możemy poznać aktualne promocje związane z wzięciem pożyczki. Następnie przechodzimy do ustawień, gdzie indywidualnie wybieramy preferowaną ilość rat oraz ich wysokość. Podczas wnioskowania o pożyczkę mBank umożliwia również realizację kodu rabatowego „CIACH”, dzięki któremu obniżymy prowizję za udzielenie kredytu gotówkowego o 50%, RRSO wynosi 12,48%. Po sprawdzeniu wszystkich informacji wystarczy zatwierdzić swój wybór i poczekać na decyzję.  Bank podczas weryfikacji wniosku sprawdzi aktywność korzystania z konta, zdolność kredytową oraz wpływy wynagrodzenia.

Gdy wynagrodzenie trafia na inne konto

Nawet w przypadku, gdy nasze wynagrodzenie wpływa na konto w innym banku możemy wnioskować o szybką pożyczkę przez internet. Mając konto w banku – PKO BP, Pekao SA, ING Bank Śląski, Millennium, Santander, BNP Paribas, Getin Bank, Alior Bank, BOŚ Bank cały proces nadal będzie przebiegał w aplikacji. Zyska on jedynie dodatkowy etap, w którym będziemy musieli wskazać nasz bank oraz zalogować się do bankowości elektronicznej. Przyszły pożyczkodawca zweryfikuje w ten sposób wpływy na nasze konto. To oczywiście bezpieczny proces, którego nie powinniśmy się obawiać.

Jeżeli jednak nie jesteś w stanie potwierdzić swoich dochodów w ten sposób, lub Twojego banku nie ma na liście będziesz mógł wypełnić wymagane dokumenty, które być może umożliwią Ci wzięcie szybkiej pożyczki.

Sprawdź jak wziąć szybką pożyczkę w aplikacji mobilnej

 

Pożyczka dla firm

W swojej ofercie mBank posiada pożyczkę dla firm do 200 000 zł nawet na 84 miesiące, lub gdy działalność istnieje od roku do dwóch lat, na 72 miesiące. Bank nie weryfikuje celu pożyczki, a gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut. Możliwe jest również uzyskanie 3-miesięcznej karencji w jej spłacie, jednak w tym okresie należy już wpłacać odsetki od zaciągniętej sumy. Instytucja oferuje jednak elastyczne i wygodne dla klienta rozwiązania, więc dokumenty będziesz mógł przesłać online.