silver round coins on blue round container

Zaplo – pożyczki online

Zaplo jest firmą zajmującą się udzielaniem pożyczek pozabankowych z płatnością ratalną. Umożliwia pożyczanie od 1 000 do nawet 10 000 zł na okres nawet 24 miesięcy. Poniżej przedstawiamy informacje na temat Zaplo. Sprawdziliśmy także opinie i recenzje klientów firmy.

Przyznanie pożyczki w Zaplo – jak przebiega?

Oferta Zaplo umożliwia szybkie wzięcie pożyczki przez Internet i jej spłacanie w miesięcznych ratach. Aby wziąć pożyczkę w Zaplo wystarczy posiadać indywidualne konto bankowe i nie figurować w rejestrach dłużników. Po wejściu na stronę Zaplo, naszym oczom ukazują się dwa wygodne suwaki, które pozwalają nam na elastyczny wybór kwoty pożyczki, a także preferowanej wysokości raty. Dostępna maksymalna kwota pożyczki to nawet 10 000 zł. Od razu po przesunięciu suwaków, poniżej ukażą się informacje o terminie płatności pierwszej raty i okresie spłaty całej pożyczki. Będziemy mogli także zapoznać się z terminem spłaty zaciągniętej pożyczki i poznamy koszty pożyczki.

Ustalenie kwoty pożyczki

Kiedy już ustalimy za pomocą suwaków, zadowalające nas warunki, klikamy w przycisk „weź pożyczkę”, który przekieruje nas do formularza rejestracji. Po jego wypełnieniu utworzymy własny profil klienta, który pomoże nam przy zarządzaniu pożyczką oraz ułatwi ponowne skorzystanie z usług Zaplo w przyszłości. Po wypełnieniu formularza na stronie Zaplo, mamy za sobą wszystkie niezbędne formalności do otrzymania pożyczki. Po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez firmę, otrzymamy pieniądze na nasze konto.

Jak wygląda dokonanie oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy w Zaplo?

Pamiętajmy, że choć Zaplo sp z o.o jest organizacją pozabankową, dokonuje oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Konieczna jest weryfikacja w bazach dłużników, dlatego samo wypełnienie formularza rejestracyjnego nie gwarantuje nam jeszcze udzielenia pożyczki. Warto pamiętać także o tym, że Zaplo oferuje swoje pożyczki osobom od 20 do 70 roku życia. Wnioskować o udzielenie pożyczki przez tę firmę mogą zatem tylko osoby, mieszczące się w tym przedziale wiekowym.

Zaplo sp z o.o jest jedną z niewielu firm pożyczkowych, oferujących swoim klientom tzw. wakacje kredytowe. Jeżeli wiemy, że w danym miesiącu nie będziemy w stanie dokonać ratalnej spłaty pożyczki, możemy przełożyć termin o kolejny miesiąc. Przesunięcia terminu spłaty raty możemy dokonać kontaktując się z przydzielonym nam przez firmę konsultantem.

Pożyczki ratalne w Zaplo – opinie

Zaplo, jako instytucja pozabankowa udziela pożyczek ratalnych na niskie kwoty, ze stosunkowo krótkim okresem spłaty. Klienci doceniają elastyczność oferty tej firmy, to że samemu mogą wybrać kwotę pożyczki oraz wysokości raty. Dobrze oceniana jest także możliwość wzięcia wakacji kredytowych. W sieci znajdziemy komentarze świadczące o sprawnej weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawcy przez firmę, co oznacza otrzymanie pieniędzy na konto w krótkim czasie od złożenia wniosku. Zazwyczaj decyzję kredytową poznamy już w kilkanaście minut.

Z opinii na forach internetowych można wywnioskować, że koszt pożyczki w Zaplo jest konkurencyjny względem innych firm pożyczkowych, działających na rynku. Często zadawane są pytania o działania podejmowane przez firmę przy wcześniejszej spłacie pożyczki. Zaplo daje swoim klientom taką możliwość.

Całkowity koszt pożyczki w Zaplo

Informację o tym, ile będzie kosztowała nas pożyczka w Zaplo otrzymujemy na etapie składania wniosku. Dowiadujemy się wówczas, jaka jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania, a także zmienna stopa oprocentowania. Poznajemy całkowitą kwotę pożyczki wraz z prowizją i odsetkami. Kiedy już otrzymamy pożyczkę Zaplo, musimy pamiętać o terminowym dokonywaniu wpłat na konto pożyczkodawcy. Jak już wspomnieliśmy, jeżeli nie radzimy sobie z terminową spłatą rat, w Zaplo istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty, jednak to, czy będziemy mogli skorzystać z wakacji kredytowych jest indywidualną decyzją firmy. Może ona wystosować decyzję odmowną, dlatego warto zawczasu skonsultować podobne zamierzenie z konsultantem.

Zaplo: ile wynosi opłata rejestracyjna?

Niektóre firmy oferujące pożyczki online pobierają od klientów opłatę rejestracyjną. W przypadku Zaplo jest ona symboliczna i zwrotna – wynosi 1 grosz. Jej pobranie jest tylko elementem oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata nie zwiększa całkowitej kwoty pożyczki i nie ma większego znaczenia dla klienta firmy.

Całkowita kwota pożyczki i informacja na temat kredytowanych kosztów

Kiedy korzystamy z usług Zaplo, całkowita kwota pożyczki, czyli suma, jaka zostanie przelana na nasze konto musi mieścić się w przedziale od 1 000 do 10 000 zł. W zależności od tego, na jaką kwotę się zdecydujemy, inny będzie także całkowity koszt pożyczki. W Zaplo, informacja na temat kredytowanych kosztów wzięcia pożyczki ratalnej jest przedstawiana dość jasno, w porównaniu do innych firm pożyczkowych. Od początku znana jest nam rzeczywista roczna stopa oprocentowania, kwoty opłat i prowizji. Kwota otrzymywana na konto po udzieleniu pożyczki jest tożsama z tą, którą wybraliśmy w formularzu. Firma nie potrąca z niej części kosztów, np. prowizji za udzielenie kredytu.

Recenzja firmy pożyczkowej Zaplo

Zaplo jest jedną z najbardziej znanych firm, oferujących pożyczki online. Dostępna kwota pożyczki, którą można otrzymać korzystając z usług firmy jest dość wysoka na tle konkurencji. Także decyzja o przyznaniu pożyczki zapada zazwyczaj w bardzo krótkim czasie od złożenia wniosku. Jeżeli nie figurujemy w rejestrze dłużników oraz mamy więcej niż 20 i mniej niż 70 lat, możemy spodziewać się, że otrzymamy pożyczkę ratalną w Zaplo bez większych problemów.

Podobnie jak w zdecydowanej większości firm pożyczkowych, w Zaplo pieniądze trafiają na konto klienta dopiero po dokonaniu uprzedniej oceny zdolności kredytowej. Firma posiada narzędzia i doświadczenie oparte na wieloletnim korzystaniu z biur informacji gospodarczej, dzięki czemu proces ten przebiega błyskawicznie, a informacja zwrotna z decyzją przychodzi na adres email lub telefon klienta (SMS) już w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku. Udzielenie pożyczki zależy od podstawowych kwestii, a formalności nie są długie.

Do tej samej grupy kapitałowej, co Zaplo należą największe firmy pożyczkowe w Europie. Jest to ta sama grupa, w której znajduje się również popularna na rynku firma Vivus Finance sp. z o.o.

One thought on “Zaplo – pożyczki online

  1. Wielkie wow. Tak szybko i bezproblemowo nigdy nie brałem pożyczki. W Zaplo bez problemu dostałem 10 000 z długom okresem spłaty, bo aż 24 miesiące. Raty optymalnie wyliczone więc nie miałem problemu ze spłatą. Zresztą wszystko odbywa się online i już na etapie składania wniosku mamy informację ile będziemy płacić. Do tego wiem, że w Zaplo jest możliwość wakacji kredytowych co też ewentualnie ułatwia spłatę. Bez zaświadczeń, wygodnie, z szybką wypłatą na konto.

Comments are closed.